0212 210 27 18
 

Hakkımızda

Zirve Telsiz'i Daha İyi Tanıyın..

Zirve Telsiz Hoşgeldiniz


Zirve Telsiz, Sektörün öncü şirketleri arasında geniş hizmet alanları hedefleyerek 2010 yılında %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.

Zirve Telsiz, Haberleşme üzerine, Dünyanın en büyük Telekomünikasyon ve teknolojik firmaları olan MOTOROLA, ASELSAN, ICOM, VERTEX STANDARD, STANDARD, YAESU, HYT, KİRİSUN, KENWOOD, UNİMO, ENTEL UK, PRESİDENT, AİRTECH , vb. gibi markaların Temsilciliklerini yapmaktadır.

Zirve Telsiz Bunların yanı sıra,Kullanıcı portföyü hızla büyüyen Telsiz sektörü içerisinde müşterinin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına koşulsuz Müşteri mutluluğu çerçevesinde ve herşeyden önemlisi Hizmet anlayışı ile yola çıkmıştır.

Zirve Telsiz Kurumlara,Kuruluşlara ve Bireylere İletişim ihtiyaçlarının tümünü tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

Saygılarımızla...

Vizyonumuz

Sektörde Ürün ve hizmetlerinin kalitesinden ayrıca güvenilirliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden farklılıklar yaratarak kalıcı ve daim üstünlükler sağlamaktır.

Misyonumuz

Globalleşme sürecine giren dünyada ve Türkiyede Rekabetçi ve Sürdürebilir Büyüme ile istihdam yaratmak. Sürekli gelişmeyi, Başarıyı amaçlayan takım ruhu ile çalışarak, gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmak.

 

Bizimle İletişime Geçin Yada Ürünlerimizi İnceleyin